90 KİLOGRAM SARMALIK TÜTÜN

Yayın Tarihi: 02.10.2016 /108 defa okundu

        

       

Huzurun ve güvenliğin sağlanması amacıyla çalışma gerçekleştiren Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı, Van-Ankara içinde kargo taşımacılığı meydana getiren bazı çalgılarda kaçak sigara gele geçirdi.

90 KİLOGRAM SARMALIK TÜTÜN OLAN ADIYAMAN TÜTÜNÜ

Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince meydana getirilen istihbarat çalışmalar neticesinde Van-Ankara illeri içinde kargo taşımacılığı yapan kargo araçları ile sigara ve tütün mamulleri kaçakçılığı yapıldığı bilgisine ulaştı. Bu kapsamda icra edilen yol araması ve denetim faaliyetlerinde; Yahşihan ilçesi Irmak köyü girişinde bir kargo aracında meydana getirilen aramada (1.570) paket çeşitli markalarda gümrük kaçağı sigara ve (90) kg kaçak sarmalık adıyaman tütünü  ele geçirildi.

özgür BIRAKILDILAR

Delice ilçesi Çerikli beldesi girişinde bir kargo aracında meydana getirilen aramada (1.640) paket çeşitli markalarda gümrük ne kadarağı sigara ele geçirildi. Vakalarda ele geçen malzemelere el konularak muhafaza altına alındı. Adli makamlara sevk edilen 4 olay şüphelisi tutuksuz yargılanmak üzere özgür bırakıldı.

http://www.celikhantutunu.com/Celikhantutunu/90-KILOGRAM-SARMALIK-TUTUN/1718

kaynak Adıyaman tütünü