1 ayakkabı fiyatına Adıyaman tütünü

Yayın Tarihi: 01.10.2016 /222 defa okundu

                Buyur burdan yak bir ayakkabı fiyatına Adıyaman tütünü almak isteyen 2 genç nasıl gasp edildiğini anlattı. olay ANTALYA'da yeni aldıkları ayakkabıları tütün almak istedikleri gezici satıcıya kaptıran iki arkadaşın 'Gasp edildik' oyununu polis bozdu.
Olay, Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi'nde dün saat 23.00'de meydana geldi. 21 yaşındaki İbrahim H. Ile 23 yaşındaki İsmail K. şehir merkezindeki bir avmsinden bir çift ayakkabı aldı. Alışverişin peşinden evlerine gitmek üzere Yeşildere Mahallesi'nden geçen İbrahim H. Ve İsmail K. Kaçak tütün satan bir seyyar satıcıya paraları olmadığını, karşılığında yeni aldrıkları ayakkabıyı verebileceklerini söylemiş oldu. Tütün satan ferdin ayakkabıları alıp kaçması üzerine İbrahim H. Ile İsmail K., polisi arayıp gasp edildiklerini söyledi. Çevrede kısa araştırma meydana getiren polis, ikilinin ifadelerine başvurdu. Çelişkili ifadelerden dolayı vakasın gasp olmadığını anlayan polis, ikiliyi uyardı. Bunun üzerine İbrahim H. Olayın aslını anlatarak gasp edilmediklerini itiraf etti.
Nakit paraları olmadığı için ayakkabı karşılığı Adıyaman tütünü almak için anlaştıklarını belirten İbrahim H., satıcının ayakkabıları alıp tütün de vermeden kaçması üzerine gasp edildikleri yönünde ihbarda bulunduklarınıi itiraf etti. 2 arkadaş yazılı ifadelerinin alınması için polis merkezine gdolayıldü.

http://www.celikhantutunu.com/Celikhantutunu/1-ayakkabi-fiyatina-Adiyaman-tutunu/1712

kaynak çelikhan tütünü