tekirdağda tütün satan yerler

Yayın Tarihi: 19.10.2016 /103 defa okundu

        tekirdağda tütün satan yerler, tekirdağda adıyaman tütünü satışı nerede yapılıyor. merak ettiğiniz bütün soruların cevabı burada. bunun için 

Adıyaman tütünü ile alakalı bizi takip edebilirsiniz.

Marmaraereğlisi ilçesinde 29 kilo çelikhan tütünü ile 51 bin 100 dolu, 29 bin de boş makaron ele geçirildi.

Edinilen bilgiye gore, meydana getirilen haber alma çalışması sonucu bir iş yerinde arama icra eden polis ekipleri, 29 kilo çelikhan tütünü ile 51 bin 100 dolu, 29 bin de boş makaron ve bir miktar kaçak nargile tütünü ele geçirildi.

Olayla ilgili iş yeri sahibi C.G, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

- Süleymanpaşa'da aranan fert yakalandı

Süleymanpaşa ilçesinde 3 ayrı suçtan aranan şüpheli yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri durumundan şüphelendikleri bir kişiyi durdurdu. Şüphelinin üzerinde meydana getirilen aramada ruhsatsız tüfek ve tüfeğe ait fişekler ele geçiren polis ekibi, yaptığı kimlik sorgulamasında, söz konusu bireyin 3 ayrı kabahattan da hakkında soruşturma kararı bulunduğunu belirledi.
Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde meydana getirilen operasyonda 350 kilo sarmalık tütün ve 65 bin kaçak sigaraya ele geçirildiKumluca'da İlçe emniyet Müdürlüğü, Zabıta, Mal Müdürlüğü ve besin ziraat ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafınca tütün ve tütün malulleri satışı meydana getiren işyerlerine operasyon düzenlendi.
Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde meydana getirilen operasyonda 350 kilo sarmalık tütün ve 65 bin kaçak sigaraya ele geçirildi

Kumluca'da İlçe güvenlik Müdürlüğü, Zabıta, Mal Müdürlüğü ve gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafınca tütün ve tütün malulleri satışı icra eden işyerlerine operasyon düzenlendi. 9 işyerinde meydana gelen denetimlerde açıkta satışı yapılan ve bandrolsüz olduğu tespit edilen 350 kilo tütün ile sarılmış satışa hazır 65 bin tane sigara ele geçirildi. İşyeri sahipleri hakkında tutanak tutularak yasal işlem başlatıldı.

 

http://www.celikhantutunu.com/Celikhantutunu/-tekirdagda-tutun-satan-yerler/1726